Oferty inwestycyjne

OFERTA INWESTYCYJNA GMINY SUŁOSZOWA

Szanowni Państwo! Drodzy Inwestorzy! Zachęcamy Państwa do zainteresowania się naszą gminą oraz jej potencjałem inwestycyjnym. Zapewniamy Państwu pomoc przy załatwianiu spraw formalno– prawnych związanych z realizacją inwestycji, a także indywidualne podejście do każdego, kto będzie zainteresowany naszym terenem.

Urząd Gminy Sułoszowa
Ul. Krakowska 139 32-045 Sułoszowa
12 389 60 28

Teren inwestycyjny w Wielmoży przy ul. Alternatywy

Lokalizacja: działka nr 56/12, 56/13, 56/14

Powierzchnia: 56/12 o pow. 0,0697 ha, 56/13 o pow. 0,0675 ha, 56/14 o pow. 0,0705 ha

Własność: Gmina Sułoszowa

Opis terenu: Działki są zlokalizowane w Wielmoży przy ul. Alternatywy. Droga dojazdowa do działek jest drogą gruntową, zjazd na ulicę Alternatywy z drogi gminnej, asfaltowej – ul. Graniczna. Nieruchomości położone są około 1,5 km od drogi wojewódzkiej nr 794 relacji Wolbrom – Skała – Kraków. Dojazd do nieruchomości jest korzystny.

Uzbrojenie terenu jest średnie, wodociąg przebiega w odległości 35 metrów od południowej granicy nieruchomości wzdłuż ul. Alternatywy, energia elektryczna doprowadzona jest do budynków położonych w odległości około 40 m od nieruchomości, brak sieci kanalizacyjnej w pobliżu, gazociąg przebiega przez zachodnią część.

Przeznaczenie terenu: zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Sułoszowa nieruchomość przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej – MN1

Zdjęcie terenu inwestycyjnego w Wielmoży

Data publikacji: | Data modyfikacji:

Nawigacja wpisu

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka prywatności
O ciasteczkach
ZGADZAM SIĘ