Instalacje OZE – informacja dla mieszkańców

Instalacje OZE – informacja dla mieszkańców

Szanowni Mieszkańcy,

W III kwartale 2017 r. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosi konkurs na rozbudowę infrastruktury do produkcji energii z odnawialnych źródeł. (Poddziałanie 4.1.1 „Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych”)

Gmina Sułoszowa wraz z sąsiednimi gminami zamierza przygotować projekt umożliwiający pozyskanie dofinansowania na ten cel.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przystąpieniem do ww. projektu jako odbiorcy ostateczni tj. gospodarstwo domowe objęte dofinansowaniem prywatnych ogniw fotowoltaicznych służących do produkcji energii elektrycznej ze słońca, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, pieców na biomasę prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji przystąpienia do projektu.

Deklaracje są także dostępne w sekretariacie Urzędu Gminy Sułoszowa oraz w pokoju nr 23.

Wysokość dofinansowania jest planowana na poziomie 60%

Osoby, które złożyły w 2016 r. do Urzędu Gminy deklaracje dotyczące montażu kolektorów słonecznych lub paneli fotowoltaicznych proszone są o ponowne wypełnienie załączonej ankiety.

Deklaracje należy składać do Urzędu Gminy Sułoszowa do dnia 31 maja 2017 r. (można wysyłać skan podpisanej ankiety drogą mailową na adres: )

Szczegółowe informacje na temat projektu przekażemy po opublikowaniu przez Urząd Marszałkowski kryteriów naboru wniosków do Poddziałania 4.1.1.  

Data publikacji: | Data modyfikacji:

Nawigacja wpisu

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka prywatności
O ciasteczkach
ZGADZAM SIĘ