Europejski Zielony Tydzień – Green Week

Informacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego: Europejski Zielony Tydzień – Green Week

Szanowni Państwo,

Kolejny raz Województwo Małopolskie włącza się w obchody Europejskiego Zielonego Tygodnia – Green Week. W tym roku głównymi tematami są natura i bioróżnorodność, a także ich wpływ na społeczeństwo i ekonomię. Obecna edycja to okazja do oceny wpływu naszych codziennych wyborów na środowisko naturalne, a także do podkreślenia jakie znaczenie ma różnorodność biologiczna dla społeczeństwa i gospodarki.

Tegoroczna edycja z pewnością będzie się różniła od poprzednich  z uwagi na konieczność dostosowania działań do wymogów sanitarnych. Niemniej, doceniając zaangażowanie w organizację ubiegłorocznych działań zachęcamy do włączenia się w organizację wydarzeń z udziałem mieszkańców, kół wiejskich, uniwersytetów III wieku etc. Wydarzenia  te mogą zostać również przeniesione częściowo do Internetu, prasy, radia, mediów społecznościowych czy telewizji.

Wydarzenia w ramach UE Green Week będą odbywać się w dniach od 21 do 27 września br. Jednak wszystkie wydarzenia tematyczne, które odbędą się do 23 października br. będą także zakwalifikowane w ramach Zielonego Tygodnia.

Więcej szczegółowych informacji uzyskacie Państwo korzystając z witryny http://www.eugreenweek.eu/en/register-your-partner-event. Wytyczne w języku angielskim dostępne w pliku „Partner Events: Guidelines”  na stronie http://www.eugreenweek.eu/en/register-your-partner-event.

Nawigacja wpisu

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka prywatności
O ciasteczkach
ZGADZAM SIĘ