Chcesz rozliczyć PIT w urzędzie ?

Chcesz rozliczyć PIT w urzędzie?

Umów się na konkretny termin. Bezpiecznie i bez kolejek.

 

Już 15 lutego Krajowa Administracja Skarbowa udostępni w usłudze Twój e-PIT zeznania podatkowe większości podatników. 85% z nich rozliczy się przez Internet z domu. Osoby, które będą chciały skonsultować tegoroczne rozliczenia osobiście w urzędzie skarbowym KAS zaprasza do rezerwacji wizyty na www.podatki.gov.pl. Wizyty nie trzeba umawiać, aby zostawić dokument w urnie (bez potwierdzenia odbioru) lub otrzymać potwierdzenie na kopii w punkcie podawczym. 

 

15 lutego KAS udostępni w usłudze Twój e-PIT zeznania PIT większości podatników do akceptacji. Nadal też będzie można samodzielnie wypełnić zeznanie przy użyciu systemu e- Deklaracje. Od kilku lat dla większości podatników rozliczenie PIT to formalność załatwiana

elektronicznie, z domu. 85 proc. z nich składa zeznanie przez Internet, bez wizyty w urzędzie skarbowym. Pozostaje jednak grupa podatników, która wybierze osobistą wizytę w urzędzie skarbowym. Te osoby KAS zaprasza do umówienia wizyty poprzez stronę internetową urzędu

lub na www.podatki.gov.pl. Umówienie wizyty pozwala szybko i komfortowo załatwić sprawy w urzędzie, bez kolejek i z zachowaniem środków bezpieczeństwa. System rezerwacji jest przyjazny i wymaga tylko kilku „kliknięć” (zobacz film):

1. Wybór właściwego urzędu i sprawy do załatwienia

2. Wybór daty i godziny wizyty

3. Podanie danych osobowych

Potwierdzenie terminu wizyty system wyśle na podany adres e-mail. Będzie w nim też wskazane konkretne stanowisko/pokój.

Wizyty nie trzeba umawiać, aby zostawić dokument w urnie (bez potwierdzenia odbioru) lub otrzymać potwierdzenie na kopii w punkcie podawczym.

Usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” i nowy model obsługi podatników zostały wprowadzone w urzędach skarbowych w ubiegłym roku. Zapewnia większy komfort załatwiania spraw i bezpieczeństwo podatników i pracowników.

 

Więcej o umawianiu wizyt w urzędzie skarbowym na naszej stronie internetowej pod adresem:

https://www.malopolskie.kas.gov.pl/drugi-urzad-skarbowy-krakow 

Serwis do umawiania wizyt on-line na Portalu Podatkowym:

https://wizyta.podatki.gov.pl/

Nawigacja wpisu

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka prywatności
O ciasteczkach
ZGADZAM SIĘ