Urząd Gminy Sułoszowa

32-045 Sułoszowa
ul. Krakowska 139

tel: (+48 12) 3896028 fax: (+48 12) 3896028 wew. 29
e-mail: gmina@suloszowa.pl

konto bankowe (podstawowe):
08 8591 0007 0270 0000 0013 0001 

godziny pracy Urzędu:
poniedziałek: 9:15 - 17:15
od wtorku do piątku: 7:30 - 15:30

Wójt Gminy: Stanisław Gorajczyk
Zastępca Wójta: Marek Szymański

baner system informacji przestrzennej

MapaGminy 01 n small

 

mikroporady

czyste powietrze1 8576

PGNiG 300x260 v2

 

Pliki Cookie

Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu podczas jej przeglądania. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki internetowej. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz jednak we własnym zakresie zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej decydujące o używaniu plików cookies.

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Skład osobowy członków Obwodowych Komisji Wyborczych

w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018

Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 1

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona funkcja

1.

Maciej Okrajni

Przewodniczący

2

Renata Elżbieta Pogan

Z-ca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Bogusława Orczyk

członek

4.

Monika Izabela Goraj

członek

5.

Lucyna Wójcik

członek

6.

Natalia Alicja Zgoda

członek

7.

Agata Zenona Przybek

członek

8.

Halina Cygankiewicz

członek

Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 1

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona funkcja

1.

Iwona Kinga Goraj

Przewodniczący

2

Angelika Monika Domagała

Z-ca Przewodniczącego

3.

Anna Elżbieta Majda

członek

4.

Edyta Małgorzata Kurek

członek

5.

Mateusz Tomasz Gąsiorek

członek

6.

Paweł Zygmunt Łągiewka

członek

7

Jagoda Maria Ocieczek

członek

8.

Monika Gut

członek

9.

Agata Łobodziec

członek

Skład osobowy członków

Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 2

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona Funkcja

1

Justyna Joanna Orczyk

Przewodniczący

2

Klaudia Katarzyna Krawczyk

Z-ca Przewodniczącego

3

Marta Wioleta Górka

Członek

4.

Ewa Halina Gęgotek

Członek

5.

Justyna Paulina Szczepara

Członek

6.

Weronika Maria Katarzyńska

Członek

7.

Magdalena Monika Karcz

Członek

8.

Michał Woszczek

Członek

9.

Małgorzata Głąb

Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 2

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona Funkcja

1.

Jan Okrajni

Przewodniczący

2.

Justyna Wanda Dziedzic

Z-ca Przewodniczącego

3

Jolanta Teresa Kozioł

Członek

4.

Katarzyna Śliwińska

Członek

5.

Dorota Podgórska

Członek

6.

Iwona Józefa Pałka

Członek

7.

Joanna Kocjan

Członek

8.

Katarzyna Gęgotek

Członek

Skład osobowy członków

Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie nr 3

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona Funkcja

1.

Bogusław Stanisław Przywora

Przewodniczący

2.

Wiesława Kocjan

Z-ca Przewodniczącego

3.

Anna Sabina Pasek

członek

4.

Klaudia Monika Sołtysik

członek

5.

Zdzisław Szczepan Kantor

członek

6.

Joanna Klaudia Dyduch

członek

7

Monika Bień

członek

8.

Michał Adam Kućmierz

członek

9.

Marcin Kijak

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 3

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona Funkcja

1

Joanna Anna Kafel

Przewodniczący

2

Weronika Magdalena Szewczyk

Z-ca Przewodniczącego

3.

Katarzyna Anna Filo

członek

4

Sebastian Andrzej Majda

członek

5.

Agnieszka Łanik

członek

6.

Julia Sara Marszałek

członek

7.

Zdzisław Adam Kania

członek

8

Gabriela Elżbieta Ocieczek

członek

9.

Katarzyna Agnieszka Dyduch

członek

Skład osobowy członków

Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 4

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona funkcja

1.

Joanna Karolina Górka

Przewodniczący

2

Mateusz Kocjan

Z-ca Przewodniczącego

3.

Halina Rusek

członek

4.

Magdalena Patrycja Wawro

członek

5.

Karina Józefa Pawlik

członek

6.

Marzena Mosurek

członek

7.

Łukasz Maciej Piekarczyk

członek

8.

Daniel Dawid Skalski

członek

9.

Katarzyna Bieniecka

członek

Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 4

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona Funkcja

1.

Karol Rafał Żak

Przewodniczący

2

Arnold Waldemar Jankowski

Z-ca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Maria Duda

Członek

4.

Agata Stanisława Rech

Członek

5.

Marzena Barbara Gęgotek

Członek

6

Marzena Halina Kocjan

Członek

7

Gabriela Zabiegaj

Członek

8.

Magdalena Natalia Gęgotek

Członek

9.

Weronika Kiełtyka

członek

Skład osobowy członków

Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 5

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona Funkcja

1

Małgorzata Agata Wtorek

Przewodniczący

2

Ewelina Janina Górowska

Z-ca Przewodniczącego

3.

Dorota Renata Mosurek

Członek

4.

Alfreda Maria Szlachta

Członek

5.

Grzegorz Henryk Przywora

Członek

6.

Marek Zbigniew Głowacki

Członek

7.

Miłosz Michalski

Członek

8.

Tomasz Piotr Kocjan

Członek

9.

Teresa Maria Kozioł

Członek

Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 5

Lp.

Imię i nazwisko

Pełniona Funkcja

1

Rafał Krawczyk

Przewodniczący

2

Mariusz Andrzej Szlachta

Z-ca Przewodniczącego

3.

Konrad Trólka

Członek

4.

Żaklina Gabriela Jankowska

Członek

5.

Justyna Stanisława Adamek

Członek

6.

Barbara Orczyk

Członek

7.

Artur Syguła

Członek

8.

Katarzyna Magdalena Szymczyk

Członek

9.

Kacper Goraj

Członek

Załączniki:
Pobierz plik (sklad_osobowy_czlonkow_09_10_2018.odt)sklad_osobowy_czlonkow_09_10_2018.odt[ ]20 kB

wfosigw suloszowa ver 2 small

piekna malopolska wies