Urząd Gminy Sułoszowa

32-045 Sułoszowa
ul. Krakowska 139

tel: (+48 12) 3896028 fax: (+48 12) 3896028 wew. 29
e-mail: gmina@suloszowa.pl

konto bankowe (podstawowe):
08 8591 0007 0270 0000 0013 0001 

godziny pracy Urzędu:
poniedziałek: 9:15 - 17:15
od wtorku do piątku: 7:30 - 15:30

Wójt Gminy: Stanisław Gorajczyk
Zastępca Wójta: Marek Szymański

baner system informacji przestrzennej

MapaGminy 01 n small

 

mikroporady

czyste powietrze1 8576

PGNiG 300x260 v2

 

Pliki Cookie

Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia komfortu podczas jej przeglądania. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki internetowej. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz jednak we własnym zakresie zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej decydujące o używaniu plików cookies.

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

Wyniki wyborów samorządowych w Gminie Sułoszowa

21.10.2018 r.

                                                                                                   Obwód      Obwód      Obwód      Obwód    Obwód       Razem

                                                                                                         1                  2                3                 4               5 

Liczba uprawnionych do głosowania                                       1053           974            833             523        1280          4663                                                                                                                                                                                                                                                                        

Liczba wydanych kart do głosowania                                       535           540            473             271          561           2380 

Frekwencja    %                                                                          50,08         55,44       56,78          51,82      43,83           51,04                                                                                                                                                                    

 

Wójt Gminy

                                                                                                 

                                                                                                     Obwód      Obwód      Obwód      Obwód    Obwód       Razem  

                                                                                                          1                  2                3                 4               5 

                                                                  Za wyborem               442             422           405             243          396             1908  

Stanisław Piotr Gorajczyk

                                                             Przeciw wyborowi            78               98              52               22          147               397

                                                                      Razem                      520              520          457             265          543             2305

Wójtem wybrany został   Stanisław Piotr Gorajczyk  

 

     Rada Gminy

Wyniki wyborów wg poszczególnych okręgów

                                                                                                       Obwód        Obwód     Obwód      Obwód      Obwód       Razem

Okręg wyborczy nr 1                                                                           1                 2                3                 4                5

Waldemar Zbigniew Gorajczyk                                                    74                                                                                            74

 Tomasz Wojciech Pasek                                                                112                                                                                          112

Radnym został wybrany Tomasz Wojciech Pasek

Okręg wyborczy nr 2

Mirosław Zenon Glanowski                                                          58                                                                                            58  

Kazimierz Krawczyk                                                                        34                                                                                            34

Witold Gorajczyk                                                                            59                                                                                            59

Radnym został wybrany Witold Gorajczyk

Okręg wyborczy nr 3

Marek Wawrzyniec Woszczek                                                      93                                                                                            93

Jan Piotr Marszałek                                                                        93                                                                                            93

Radnym został wybrany Jan Piotr Marszałek   

Okręg wyborczy nr 4

Justyna Sylwia Szewczyk                                                                                     102                                                                  102

Izabela Anna Szewczyk                                                                                          53                                                                    53

Radną została wybrana Justyna Sylwia Szewczyk  

Okręg wyborczy nr 5  

Janusz Mariusz Pasternak                                                                                     92                                                                    92 

Jarosław Piasny                                                                                                     108                                                                 108    

Radnym został wybrany Jarosław Piasny        

                                                                                                     Obwód        Obwód     Obwód      Obwód      Obwód       Razem

                                                                                                            1                   2                3                 4                5

Okręg wyborczy nr 6

Tomasz Rafał Kijak                                                                                                46                                                                      46 

Adam Goraj                                                                                                           125                                                                     125 

Radnym Został wybrany Adam Goraj   

Okręg wyborczy nr 7 

Marek Adamek                                                                                                                        57                                                    57 

Zbigniew Paweł Bień                                                                                                               87                                                    87 

Radnym został wybrany Zbigniew Paweł Bień 

Okręg wyborczy nr 8   

Witold Bień                                                                                                                                37                                                   37  

Bogdan Lucjan Postół                                                                                                               77                                                   77 

Dariusz Antoni Michalski                                                                                                         49                                                   49 

Radnym został wybrany Bogdan Lucjan Postół        

Okręg wyborczy nr 9  

Adam Marek Woszczek                                                                                                             76                                                 76 

Marcin Stanisław Górka                                                                                                            79                                                 79  

Radnym został wybrany Marcin Stanisław Górka   

Okręg wyborczy nr 10 

Marcin Roman Miodek                                                                                                                                26                               26  

Stanisław Józef Przydział                                                                                                                             93                               93 

Radnym został wybrany Stanisław Józef Przydział  

Okręg wyborczy nr 11  

Wacław Józef Staroń                                                                                                                                    54                              54  

Wojciech Kiszka                                                                                                                                             79                              79 

Radnym został wybrany Wojciech Kiszka

Okręg wyborczy nr 12 

Zbigniew Adam Mazela                                                                                                                                                 60             60 

Jakub Marian Pałka                                                                                                                                                        112             112 

Radnym został wybrany Jakub Marian Pałka

W okręgu wyborczym nr 13 zgłoszono tylko 1 kandydata, wyborów nie przeprowadzano. 

Radnym został Jan Pieszczek

Okręg wyborczy nr 14 

Szymon Tokaj                                                                                                                                                                  69              69 

Iwona Tokaj                                                                                                                                                                     67               67  

Radnym został wybrany Szymon Tokaj  

W okręgu wyborczym nr 13 zgłoszono tylko 1 kandydata, wyborów nie przeprowadzano. 

Radnym został Adam Jan Bąk

 

Wyniki wyborów do Rady Powiatu i Sejmiku w załączeniu

Załączniki:
Pobierz plik (wybory_powiat.zip)wybory_powiat.zip[ ]334 kB
Pobierz plik (wybory_sejmik.zip)wybory_sejmik.zip[ ]411 kB